SVATBY ODE MNĚ

Než jsem se zaměřila na svatební výzdobu, prošla jsem  tvrdou školou v obchodě s květinami.

Naučilo mě to nejen řemeslo, ale i čekat nečekané a řešit zdánlivě neřešitelné. 

Svatební den je obvykle náročný a mým úkolem je připravit květiny tak, aby byla nevěsta i hosté v klidu.

Těší mě, že svojí praci přispívám ke kráse svatebního dne. 

Zuzka a Lukáš 11.8.2018

Marcela byla naprosto skvělá. Mým jediným požadavkem bylo, že nechci klasickou svatební kytici, tím pádem ani klasickou svatbu. Marcela naprosto vyhověla mým požadavkům a předčila mé očekávání. Celou naší svatbu doprovázely sukulenty. Měla jsem je v kytici, na hlavě a dokonce na dortu. Květinové dekorace sklidily neuvěřitelný ohlas a já byla naprosto nadšená. Neměnila bych!

Zuzka

Vivien a Petr 3.8.2018

Veronika 2018

Marcela je moc milá a snaží se co nejvíce vyjít vstříc a splnit přání nevěsty. Mé splnila nad očekávání. Byla jsem moc spokojená, určitě mohu vřele doporučit. Květiny byly nádherné!

Veronika

Jana a Vojta 26.5. 2018

Naše svatba se konala v přírodě, bez závoje a bez bot. Marcela jako šikovná floristka vše podtrhla krásnou a odpovidající výzdobou celého prostředí. Věneček i kytičky se skvěle povedly, i svatební dort, zdobený živými květy, sklidil spoustu chvály a obdivu. Měli jsme krásnou svatbu a Marcela na tom má svuj podil.

Jana

Šárka a Olda 2017

Náš svatební obřad probíhal na zámku Liblice a přála jsem si mít svatební kytici, která by se do těchto krásných prostor hodila a to se mi splnilo. Taky kytičky pro maminky v kornoutu měly velký úspěch a velmi mile nás překvapila krásně nazdobená restaurace. Marcelu můžeme vřele doporučit, byli jsme s její prací moc spokojeni.

Šárka

Terezka a Honza 2016

Michaela a Martin 29.8.2014

Marcela je pečlivá, zodpovědná a velmi mile nás překvapila - výzdoba i květiny předčily naše očekávání. Svatba byla krásná a kytičky byly jak třešnička na dortu. Měla jsem tu nejkrásnější kytku, kterou jsem si mohla přát. Opravdu! 🙂

Michaela

Naďa a Václav 14.6.2013

Jelikož jsem velmi nerozhodný člověk, stačilo naznačit jak by kytice a výzdoba měly vypadat a pak už vše bylo na Marcele. Vůbec nelituji pivoněk, které se nedají ve svatební kytici usušit. Kytice byla krásná a nádherně voněla. Svatební den byl perfektní stejně jako naaranžovaná výzdoba na stolech, v kostele a k tomu ty nádherné kytice.

Zdraví Naďa

Ria a Rado 2013

Eva a Fanda 22.6.2012

Marcela a Pavel  15.6.2012

Má vlastní svatba. Manžel miluje kameny a já fialovou barvu, takže jsem ve své kytici měla ametysty a jejich barva udávala celé svatbě barevný tón. Fialová byla i ženichova košile, stužky i kytičky na dortu. Obřad jsme měli tam, co první rande - na Štěpánce pod stoletými kaštany a dodnes na ní moc ráda vzpomínám. Jenom můj zvyk, vázat svatební kytice brzy ráno před obřadem, jsem pocítila večer při oslavě. Ač nevěsta, byla jsem mezi prvními, co odpadli a šli spá : - )

Marcela

Káča a Petr 5.6.2010

Naše svatba se konala v poněkud neobvyklém prostředí bývalého statku a hostina dokonce v bývalém kravíně. Požadavku na výzdobu těchto prostor se Marcela zhostila opravdu výborně. Všem se moc líbily hlavně malé květináčky na stolech s květy a šnečími ulitami. Také jsem popsala, jak asi by měla vypadat kytice pro mě a ona skvěle vystihla můj vkus. Kytice i vše ostatní bylo prostě úžasné a pokud bychom chystali nějakou podobně velkou akci, určitě se na Marcelu znovu rádi obrátíme.

Káča

Katarina a Honza 2010

Jana a Marek 2010

Lucie a Petr 28.8.2009

Za svobodna jsem se jmenovala Jelínková, tak jsme využili nabídku oslavit svatbu v jelení oboře : - ) Od začátku jsem měla představu jednoduché kytičky z červených květů, nakonec vyhrály voňavé frézie. Výzdobu prostor, stolů i všech kytic jsme nechali plně na Marcele a byli jsme moc spokojeni a mile překvapeni. Moc se nám líbila slavobrána, kde jsme si řekli své ANO i hrnečky s kytičkami na stolech. Marcely služby můžeme vřele doporučit!

Lucie

Liliana

Vážím si každé pochvaly, každé spokojené zákaznice.  

Moc děkuji a těším se na příští spolupráci.