Můj příběh

Mnohokrát jsem už v životě dělala něco jiného, ale pokaždé mě nějaká cesta zavedla zpátky ke květinám. 

Jako malá holka jsem milovala 3 věci:  malování, četbu a přírodu.

Stala jsem se tedy nejprve malířkou skla. Splnil se mi sen a živilo mě malování.

Jenže sedět spoustu hodin v jedné místnosti a nemít možnost mluvit s lidmi bylo to, co mi  časem hrozně vadilo. A když mě pak osud zavál do Prahy, našla jsem si práci v knihkupectví. Tam, mezi všemi těmi knihami se naplnil můj druhý sen. Spokojeně jsem knihy prodávala a zároveň je četla až do té chvíle, než jsem si uvědomila, jak moc mi chybí práce rukama. Postrádala jsem ten krásný pocit, když se ohlédnete a výsledky své práce za sebou opravdu vidíte. 

Tak jsem se pustila do třetího snu. Udělala jsem si rekvalifikační kurz na vazbu květin a měla to štěstí, že jsem našla práci v krásném květinářství, kde jsem od začátku obdivovala práci svých kolegyň.

Konečně jsem se našla!

Možnost celý den tvořit a pracovat s květinami, moci si popovídat se zákazníky, do toho krásně balit dárky - to byla nádhera. Na vzdělávacích akcích holandských floristů se na mě valily spousty nápadů a já to ani nestačila všechno pobrat. K tomu všemu jsem měla skvělou šéfovou, která nám vozila všechno co jí vyrostlo na zahradě a která nás podporovala v naší kreativitě.

No co víc si přát? Jedině snad jen další zkušenosti. Takže přišla na řadu další květinářství, nové zážitky a nové věci na učení.

S velkými změnami  v osobním životě jsem dospěla k velkému rozhodnutí začít pracovat na vlastní pěst. Tedy spíše na své vlastní triko a pod svým jménem. Tak vznikly \" KVĚTINY OD MARCELY\".

... tak držte palce, ať to klapne : - )

Marcela